Biuro rachunkowe Grajewo, Augustów, Ełk, księgowa, księgowość

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Usługa prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów bez ewidencji VAT. Na podstawie dokumentów dostarczonych przez Klienta sporządzane są miesięczne deklaracje do właściwego Urzędu Skarbowego. Klient na potrzeby prowadzonej przez siebie działalności (w tym komunikacji z biurem) otrzyma 10 kont e-mail oraz miejsce na serwerze z możliwością wykorzystania na własną stronę internetową. Deklaracje Klienta mogą być na jego życzenie dostarczane do miejscowego Urzędu Skarbowego przez biuro bez dodatkowych kosztów. W ramach podpisanej umowy Klient może raz w miesiącu skorzystać z godzinnej porady Księgowego. Klient uzyska dostęp do dedykowanej sobie części serwisu www prowadzonego przez biuro, gdzie m.in. będzie miał możliwość pobierania elektronicznych wersji swoich deklaracji.

Usługa adresowana jest do właścicieli mikro-, małych i średnich firm, które mimo osiągania obrotów poniżej 50000 zł, odnoszą korzyści z tytułu pomniejszania podstawy opodatkowania. To przedsiębiorcy, którzy nie chcą zbyt dużo czasu poświęcać śledzeniu zmian w przepisach podatkowych. Z uwagi na większą złożoność zagadnień podatkowych, na równi z atrakcyjną ceną traktują wysokość wartość merytoryczną świadczonych usług.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do odwiedzenia Biura lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 86 272 63 99